Jdi na obsah Jdi na menu
 


Protagonisté pohádkového lesa

 

Protagonisté pohádkového lesa 2019

1)Siláci s činkami. O. Hornof, T. Hornof

2)Krotitelka a lvi-  P. Benešová, K. Beneš, M.J.Drlík

3)Cvičitel a slon-  L.Dlouhý,  J. Vlček

4) Akrobatky- - S.Vondráčková, L. Hejlová, D. Mucková

5)Klauni - K. Bína, M.Mrázová

6)Krasojezdkyně- K. Vitnerová

7)Lední Medvěd s krotitelkou- M. Šimková,  M.Ulmanová ,

8)Provazolezci Akrobati - P.Němec, Z.Netolická, J. Netolický

9)Krotitelka hadů -L. Vlčková s L.Vlčkovou ml.

10)Žongléři s balónky - E. Hornofová, P.Hornofová 

11) Opičky  D. Němcová, M.Hornofová

12)Hudebníci . bubebníci L. Poddaná, O. Sahulka,

13)Medvědář s medvědem M. Bínová , L.Sláma

14)Kouzelníci- J. Sýkorová, T.Sýkora

15)Principál a klaun L.Sýkora a L.Sýkora ml.

 

Doprovodný program:

Divadelní spolek Před Branou

p.Tomáš Kapsa

Stepařské vystoupení Angels club  Rakovník

ZUŠ Rakovník kapela" HRAJE TO" L. Janoušek, B. Polánková

ZKO Rakovník společenská plemena pod vedením J. Pečínkové

Malování na obličej a tetování p. Chytrá s manželem

Jízda na koních K. Vitnerová

Plackování s Janinou Padrtovou

Malování na polštářky s Vlaďkou Razimovou

opékání špekáčků T. Hornof, E. Hornofová

střelci AMK Lužná

p.Rais, p.Kejla, p. Houda, p. Bína

Pomoc na startu:

I.Pergnerová, M.Břeňová ,J. Kalinová

Propagace a pomoc při organizaci

J. Dlouhý , M.Hornofová,

V. Millerová, D.Němcová, P.Němec

Výroba masek  p. Novotná

 

Režie : Stanislava Melčováwink

 

Pohádkový les 2023

 

1.Gargamel Šmoula silák- počítat Šmoulí domky- houby -bez tajenky

Kryštof Beneš, Václav Hamouz

2..Zloba Růženka Havran -poznávání květin   Opak zla je- Dobro

Veronika Millerová, Míša Vostatková, Jana Bláhová

3. Malá čarodějka, havran  - paměťová hra    Ten kdo čáry čaruje tomu říkám- ČarodĚj

Anička Kodešová s přítelem

4.Čáryfuk a čarodějův -poznávání hmatem- opak noci- Den

Martin Štys,?

5.Harry Potter, Hermiona - běh se zlatonkou na lžíci- Škola čar a kouzel

jmenuje se stejně jak pupen na nose čarodejnice- BradaVice

Toník a Ládík Sýkorovi

6.Šamani ..bubeníci –rytmizace s bubeníky   Africký kouzelník co bubnuje Šaman

Jára Poddaný,Marek Röder,Ondřej Pondělíček, Martin Kaše, Václav Terč, Michal Trpišovský a Karolína Hajná

7. Perníková chaloupka Čarodejnice -uloupit perníček...Co loupe Mařenka a Jeníček-       pErníček

Pavla Hornofová, Markétka Stehlíková, Tomášek Drlík

8. Cirkusový kouzelník  chůze na chůdách- co každý nosí na hlavě- Vlasy

9. Saxana  a víla….létání na koštěti -létá to a letadlo to není, mete to a metař to není - koštĚ

Denisa Mücková, Simča Vondráčková

10. Pohádková babička – popletené pohádky Svátek všech dětí jméno má co stejným písmenem začíná- Den Děti

Jana Vopatová  a ?

11 Hejkalové ….Myslivci poznávání zvířat - bez Tajenky

Barunka Vlčková ,Láďa Hromádka a ?

12. Děd Vševěd a jeho pomocnice - odměny

Jitka a Láďa Sýkorovi

Doprovodný program:

Loutkové divadlo, Před Branou Rakovník- T.Kapsa, J. Opat, Z. Turek, S. Melčová

Koncert Hrajeťáků LŠU pod vedením B. Polánkové a L. Janouška

Malování na polštářky s Vlaďkou Razímovou

Opékání špekáčků ,rodina Hornofova

Malování na obličej, p. Chytrá

Plackování s Janinou Padrtovou

Skákací hrad , 

Cukrová vata, Palačinkárna, občerstvení J. Pávek

Střelci-  p. Kejla, p. Rais

Pomoc na startu:

I.Pergnerová, J. Kalinová

Propagace a pomoc při organizaci

J. Dlouhý , M.Hornofová,S. Melčová

V. Millerová, D.Němcová, L.Vlčková

Výroba masek  p. Novotná

Režie: Lenka Vlčkováwink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Pohádkový les 2023

 

 

Poslední fotografie


Mail list


Archiv

Kalendář
<< květen >>
<< 2024 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Statistiky

Online: 1
Celkem: 144959
Měsíc: 2054
Den: 112